Çalışmalarım

Yapmakta olduğum işler ve hizmetler şu şekilde sıralanabilir


Web tabanlı projeler

Eticaret sistemleri, B2B (bayilere satış) ve B2C (son kullanıcıya satış) geliştirilmesi, programlanması, arayüz tasarımı, içeriğinin sağlanması, sunucu tahsisi ve yönetimi, eticaret danışmanlığı...

Çoklu şubeler için web tabanlı satış programı. Bir firmanın birçok şehirde şubeleri ve mağazaları varsa web tabanlı sınırsız şube ve kullanıcı hesabı ile satış yapılabilmektedir. Bu sistem aynı zamanda muhasebe programları ile entegre çalışabilmektedir. Yaptığınız satışlar, kestiğiniz ve aldığınız faturalar direkt muhasebe sistemine aktarılır.

E-Tedarik programı. Tedarik karmaşık bir süreçtir. Eğer birden fazla üretici ve satıcıdan ve çok sayıda çok çeşitte ürün alıyorsanız bunun için bir tedarik yönetim programına ihtiyacınız olacak. Geliştirdiğim tedarik sistemi hem muhasebe, hem satış hem de stok ile bağlantılı olduğundan karmaşık işlemleri halledebilmektedir.

Kurumsal web sitesi. Şirketler için kurumsal web sitesi tasarımı ve uygulaması...
Geniş bilgi için irtibata geçebilirsiniz.


Danışmanlık ve eğitim hizmetleri

Girişimleriniz, neye ihtiyacınız olduğu kurumsal kimliğinizi nasıl oluşturmanız gerektiği ve pazar ön araştırması konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Eticaret ve e-iş uygulamaları konusunda danışmanlık ve eğitim verilmektedir. Neye ihtiyacınız olduğu, nasıl bir süreç izlemeniz gerektiği, nasıl başarılı veya başarısız olunacağı hususunda eğitim verilmektedir.

Sosyal medyanın etkin kullanımı ve sayede marka değerinin pekiştirilmesi, kampanyaların duyurulması ve pazarlama yöntemleri konusunda eğitim hizmetleri verilmektedir.

Çalışmalar rapor, sunum ve eğitim şeklinde süreli yada süresiz olarak verilebilmektedir.


Tercüme faaliyetleri

Arapça’dan günlük makale tercümesi yapılmaktadır. Ayrıca istek üzerine kitap tercümesi de yapılabilir.


Kitap çalışmaları

Halen üzerinde çalıştığım henüz tamamlanmamış kitap telifi mevcuttur.

2 yorum:

 1. Emine Heda Akbaş2 Ağustos 2018 15:33

  Selamun Aleykum, çevirmiş olduğunuz Salah Sultan'a ait Kehf Suresi kitabını okudum. İçinde, benzeri az çok kıymetli incelemeler,analizler var. Böyle ilmi geniş kimseler bulmak günümüzde çok zor. Ve biraz aradığımda gördüm ki sizden başka da çeviri yapan olmamış bu yazardan. Şunu da belirtmeliyim ki, Kurani birçok ifade ve arap kültürüne ait bölümler, beyitler olmasına rağmen kendi dilimden okuduğum her kitap gibi anlaşılırdı. Birçok çeviri kitapta bulunmayan bir kalite var. Bunun için çalışmalarınızdan ötürü size karşı müteşekkirim. Ve böyle bir ilim deryasının diğer kitap ve çalışmalarından faydalanmayı çok istiyorum. Bir okuyucunuz olarak sizden ricam yazarın diğer kitapları üzerinde de çalışmanız ve bize sunmanız.
  Çalışmalarınızın devamını dilerim.
  Saygılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğeni ve takdirinizden dolayı ben de çok teşekkür ederim. Hürmetler.

   Sil

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *